O Firmie

JAKOŚĆ

Naszą drogą do sukcesu

      Firma WINDOM powstała w 1990 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa na terenie województwa śląskiego, specjalizując się w montażu, modernizacji oraz konserwacji urządzeń dźwigowych. Gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług zapewniają doskonałe kwalifikacje kadry oraz ponad ćwierć wieku doświadczeń.     
   Możemy poszczycić się dziesiątkami zamontowanych i zmodernizowanych dźwigów różnych typów oraz około dwustoma objętymi stałą opieką konserwatorską. Nasze prace prowadzimy w wielu budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych oraz budynkach mieszkalnych.   Łącząc doświadczenie z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych zapewniamy wyjątkową trwałość a zarazem energooszczędność naszym urządzeniom.  

Warto nam zaufać

Ponieważ sami zapewniamy obsługę konserwacyjną montowanym przez nas dźwigom, gwarantujemy najwyższą z możliwych bezawaryjność urządzeń oraz szybkie i sprawne usuwanie wszelkich ewentualnych usterek.


W trosce o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów nasze pogotowie dźwigowe dyżuruje 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę, a czas oczekiwania na rozpoczęcie usuwania awarii nie przekracza 30 minut od wezwania. 


Posiadamy wszelkie uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego niezbędne do prowadzenia działalności w pełnym zakresie.

WINDOM Dźwigi Osobowe s.c Mysłowice